1680 Denye Oxford Kumaş Kalitesi Mars Hydro 120x120x200 cm. Bitki Yetiştirme Kabini

12.000 ₺ + KDV


Bitki yetiştirme kabinleri, bitkilerinize ihtiyacı olan iklimsel şartları oluşturabilmeniz açısından, kapalı ortam yetiştiriciler için oldukça önem arz eden bir ekipmandır.

Zira sıcaklık, nem; kısaca iklimsel ve zamansal olarak değişkenlik gösteren olumsuz şartlara karşı bitkilerinizin ihtiyaç duyduğu atmosferi yaratabilir ve bu atmosferi, inisiyatifinizce kontrol altında tutabilirsiniz. Bu sayede ekinlerinizin yetiştirme şartlarını çok daha güvenli ve konforlu hale getirmiş olursunuz.

Başlıca Özellikleri

Mars Hydro 120x120x200 cm. ebatındaki bitki yetiştirme kabini; dış kaplaması yırtılmaz, %100 ışık ve sıvı geçişine karşı özel üretilmiş çevre dostu 1680 Denye Oxford kumaş kalitesine sahiptir.
Kabinin iç yüzeyleri ise %99 yansıtıcı özelliği bulunan, emsallerine göre çok daha güçlü Myler yansıtıcı ile astarlanmıştır. Bu sayede tüm ışık gücünüz kabinde kalır.
Çünkü kapalı alan yetiştiriciliğinde ışık çok değerlidir.

Alt bölümde sıvı geçişini engelleyici zemin kaplaması bulunmaktadır. Tak çıkar şeklinde kullanıma uygundur. Temizliği son derece pratiktir. Ama zemine temas eden kimyasal sıvılara karşı hiçbir koruyucu özelliği yoktur.

Taşıma Kapasitesi

Toplam 70 kg. yük taşıma kapasitesi vardır. Bu ağırlığa kadar olan yükünüzü herhangi bir deforme yaşamadan taşır. Son derece sağlam metal iskelet yapısına sahiptir. İklimlendirme fanları çalıştığında, basit malzemeden imal edilmiş kabinler gibi eğilmez, bükülmez, dik durur.

Aydınlatma Tavsiyesi 
FC4800 EVO Led    Premium Seçenek
TS3000 Led           Ekonomik Çözüm

İklimlendirme Tavsiyesi
Mars Hydro 6inç Karbon Filtre Seti
Mars Hydro 4inç Fan ( Temiz Hava Transferi İçin )
Mars Hydro Vantilatör

Detaylar

Tüm Mars Hydro kabinlerinde, tak-çıkar şeklinde kullanıma uygun olan 25cm. kare bitki gözetleme pencereleri bulunmaktadır.

Bir adet tam açılır kapıyı; A kalite, özenle dikilmiş SBS fermuarlar desteklemekte. Fermuar kalitesi küçük ama değerli bir ayrıntıdır.
Mars Hydro ayrıntıları sever.

Fan ve kablo giriş / çıkış kanalları ve cepleri mevcuttur. Kabin içi iklimlendirme ekipmanları ile birlikte kullanıma son derece uygundur. 

Ürün içeriğinde yer alan kurulum kitapçığı ve şeması ile kolayca kurabilirsiniz.
Soru ve sorunlarınızda her zaman yanınızdayız.

Mars Hydro bitki yetiştirme kabinleri / çadırları, göze hoş gelen estetiği ile evinizin bir dekoru gibidir. Size yıllar boyunca eşlik edecek kalite ve kapasitededir. Çünkü özelliklerinde belirttiği tüm sözleri tutar.
Güvenle kullanınız.

Bize Ulaşın

Telefon
+90 546 628 1983

E-Posta
info@botanikled.com

Adres
Kestel, Bursa, Türkiye