Mars Hydro 4inç Karbon Filtre

6.000 ₺ + KDV


Kapalı alanda kaliteli bir ekim yolculuğunun olmazsa olmazlarından bir taneside iklimlendirme ekipmanlarıdır.
Mars Hydro 4inç Karbon Filtre; 100 mm çapında kanal gövdesine sahiptir.
Saatte 355 metreküp hava akışına kadar maksimum düzeyde destekler.

Üstün Aktif Karbon
İthal 1050+ Virgin Avustralya aktif kömüründen yapılmıştır, daha iyi emilim sağlayan ve kokuyu verimli bir şekilde gideren %100 filtrelenmiş hava akışı sağlar.

Etkili Koku Kontrolü
Mars Hydro karbon filtreler, kokuları ve kimyasalları ortadan kaldırmak için aktif karbon kullanmak üzere tasarlanmıştır. Yetiştirme çadırlarında/odalarında kokuyu kontrol etmek ve havayı temizlemek için idealdir ve ayrıca evcil hayvanlardan ve dumandan kaynaklanan kokuları da emebilir.

Çoklu Fonksiyonlar
Karbon filtre, hem giriş hem de egzoz konfigürasyonu olarak hareket etmek için 4 inç sıralı fan ile birlikte kullanılabilir. Yetiştirme odaları, hidroponik odalar, iç mekan yetiştirme çadırları ve bodrumlar için en istenmeyen kokuların bazılarını ortadan kaldırmak için idealdir.

Ön Filtre Bezi
Alüminyum aralıklar ve çift taraflı galvanizli çelik ağ içerir. Karbon kalıntılarını önlemek için makinede yıkanabilir bir ön filtre bezi içerir.

Paket İçeriği
4 inç Karbon Filtre, Filtre Bezi

Kullanım Ömrü 
Mars Hydro karbon filtreler; kullanım kalitesine ve yetiştirilen türlerin koku yoğunluğuna göre, etkinliğini 1 yıla kadar sürdürebilir.
Yoğun kullanımda her 6 ayda bir filtre’nin değiştirilmesini tavsiye ediyoruz.

Temel Özellikler:
Çapı: 100mm. 
Hava Akışı: 355 m3