Mars Hydro 4' Akıllı Karbon Filtre Seti

Mars Hydro 4inç Dijital Akıllı Karbon Filtre Seti, ortamınızdaki ısı ve nem kontrolünü programlamanıza yardımcı olur. Hassas ısı ve nem sensörü ile iklimsel değerlerinizi dijital göstergeden takip edebilirsiniz. Saatte 348 m3’e kadar hava akışı sağlar ve bu performansına karşın kabul görücü sessizlikte çalışır (28 db) Maksimum 1.44 m2 alana kadar (120×120 cm.) destekler

Mars Hydro 6' Akıllı Karbon Filtre Seti

Mars Hydro 6inç Dijital Akıllı Karbon Filtre Seti, ortamınızdaki ısı ve nem kontrolünü programlamanıza yardımcı olur. Hassas ısı ve nem sensörü ile iklimsel değerlerinizi dijital göstergeden takip edebilirsiniz. Saatte 683 m3’e kadar hava akışı sağlar ve bu performansına karşın kabul görücü sessizlikte çalışır (32 db) Maksimum 2.25 m2 alana kadar (150×150 cm.) destekler

Mars Hydro 4' Fan

Bitki yaşamının temel gereksinimlerini karşılamak için yetiştirme ortamına taze ve temiz hava transfer edilmelidir. Mars Hydro 4inç Havalandırma Fanı; 100 mm çapında kanal gövdesine sahiptir. Maksimum güçte, saatte 348 metreküp hava transferine yardımcı olur. Hız kontrol kumandası ile fanı dilediğiniz güçte çalıştırabilirsiniz.  Nemli ortama dayanıklıdır. Maksimum güçte gürültü 27 db.'dir.

Mars Hydro 6' Fan

Bitki yaşamının temel gereksinimlerini karşılamak için yetiştirme ortamına taze ve temiz hava transfer edilmelidir. Mars Hydro 6inç Havalandırma Fanı; 150 mm çapında kanal gövdesine sahiptir. Maksimum güçte, saatte 683 metreküp hava transferine yardımcı olur. Hız kontrol kumandası ile fanı dilediğiniz güçte çalıştırabilirsiniz.  Nemli ortama dayanıklıdır. Maksimum güçte gürültü 32 db.'dir.

Mars Hydro 4' Karbon Filtre

Mars Hydro karbon filtreleri,daha iyi emilim sağlayan 1050+ Virgin Avustralya aktif kömüründen imal edilmiştir. 100 mm. gövde çapı ile saatte 355 metreküp hava akışını destekler.

Mars Hydro 6' Karbon Filtre

Mars Hydro karbon filtreleri,daha iyi emilim sağlayan 1050+ Virgin Avustralya aktif kömüründen imal edilmiştir. 150 mm. gövde çapı ile saatte 713 metreküp hava akışını destekler.

Mars Hydro Klipsli Vantilatör

Mars Hydro klipsli vantilatörleri üç kademeli hız ayarı ile kullanabilirsiniz. 90 derece dönüş açısına sahiptir. 20Watt ve 15cm. çapındadır. Saatte 500m³. havanın sirküle edilmesinde yardımcı olur.