Garanti Şartlarımız

Yaşadığınız problemi, fotoğraf, video gibi materyallerle birlikte sipariş bilgilerinizi ( model, sipariş tarihi ) içeren bilgilerle beraber bize iletin.
Mailiniz ve probleminize ait detaylar, Mars-Hydro mühendisleri tarafından değerlendirilir ve size aşağıdaki seçenekler sunulur.

Bu yöntemde, yedek parça şirketimiz tarafından sağlanır; müşteri tamiri mühendislerimizin desteği ve bilgilendirmesiyle kendisi yapar.

1 Sene içerisinde yedek parça arızası yaşanırsa, şirketimiz tarafından ücretsiz olarak yedek parça temini sağlanacaktır. Bu süreçte müşteri tarafından her hangi bir ücret ödenmeyecektir.

1 – 3 sene içerisinde yaşanan yedek parça problemlerinde; kargo ücreti müşteriye ait olmak üzere ücretsiz yedek parça sağlanmaktadır.

Bu yöntemde, arızalı ürünler Mars-Hydro’nun onarım merkezinde onarılırlar.

1 Sene içerisinde yaşanan teknik problemlerde, ücretsiz tamir sağlanmaktadır.

1-3 sene içerisinde yaşanan problemlerdeyse; çift taraflı kargolama masraflarıyla beraber işçilik maliyeti müşteri tarafından ödenir; yedek parça ücretsiz olarak sağlanır.

Tamir süresi; teslimden sonra 3-10 gün sürer.

Bu yöntem ürünün tamamen yenisiyle değiştirilmesini kapsar.

Eğer yaşadığınız problem, Mars-Hydro kalite standartları içerisinde değerlendirilir ve üretimden kaynaklı bir sorun olduğu anlaşılırsa, ürününüz yenisiyle değiştirilir.

• Ürünümüz üzerinde her hangi bir kullanıcı kaynaklı tahribat, kırılma, yanma meydana gelmişse; sökülme, çıkarılma gibi bir işlem gerçekleştirilmişse garanti kapsamında değerlendirilmez.

• Garanti Şartları ancak ve yalnız satın alan ilk kişi için geçerlidir. Lütfen garanti belgelerinizi muhafaza ediniz.

• Garanti belgesi, veya yerinden oynatılmışsa, garanti kapsamında değerlendirme yapılmaz.

• Yanlış voltaj, suyla temas gibi yanlış kullanım durumları garanti kapsamında değerlendirilmez.

• Kabinler için her hangi bir garanti söz konusu değildir. Kabinler nihai satış ürünleri olduğundan, teslimat sırasında varsa bir probleminiz bildirilmesi gerekmektedir.

Mesaj Gönder