Mars Hydro 6inç Akıllı Karbon Filtre Seti

14.000 ₺ + KDV


Mars Hydro 6inç Akıllı Karbon Filtre Seti, teknik detaylara girmeden önce oldukça şık bir tasarıma sahip olduğunu belirtmeliyiz.
Karmaşık kablo bağlantıları ile uğraşmadan, oldukça da basit bir kuruluma sahip. Fan ve karbon filtreyi, arada kanal borusu kullanmadan birbirine monte edebilirsiniz. Uyumludur.

Sınıf atlatan en önemli özelliklerinin başında, kuşkusuz iç ortam yetiştiricilerinin bir hayli işini kolaylaştıracak nitelikte.
Sette yer alan dijital gösterge, ortamınızdaki ısı ve nem kontrolünü programlamanıza yardımcı olur. Hassas ısı ve nem sensörü ile iklimsel değerlerinizi dijital göstergeden takip edebilirsiniz. Saatte 683 m3’e kadar hava akışı sağlar ve bu performansına karşın kabul görücü sessizlikte çalışır (32 db)
Maksimum 2.25 m2 alana kadar (150×150 cm.) optimum destekler 

Karbon filtrelerin genel anlamda görevi; ortamdaki kötü kokuları, bayat havayı, partikülleri aktif kömür süzgecinden geçirip, fan aracılığı ile yetiştirme ortamınızın dışına atmaktır. Mars Hydro karbon filtreleri, Avustralya aktif kömür yataklarından elde edilen  kömürlerden imal edilmiştir. Uzun ömürlüdür. Karbon filtrenin emici delikleri, %53 oranda havanın sirküle edilmesini arttırır.

Hava kanalları bir diğer ekipmandır. Yapısı çift katmanlı alüminyum ve pvc’dir. 10 metre uzunluğundadır.

Dijital ısı ve nem ölçer, karbon filtreye entegre setin bir diğer bileşenidir. Yetiştirme ortamınızdaki ısıyı ve nemi ölçmeye yarar. Günlük en yüksek ve en düşük değerleri sizin için kaydeder. Ortamınızdaki güncel ısı nem değerlerini ,dijital ekrandan takip edebileceksiniz.

Ürünün kurulum kitapçığı kutu içeriğindedir.

Tüm İklimlendirme ekipmanları 1 yıl Botanik Led güvencesi altındadır.

Set İçeriği ;
1x 6inç Mars Hydro Fan 683m3/h
1x 6inç Mars Hydro Aktif Karbon Filtre (150mm)
1x Akıllı, Programlanabilir, Dijital Isı Nem Göstergesi
1x Hassas Isı Nem Sensörü  
3x Kelepçe
1x 10 metre Siyah Renk Kanal
1x Karbon Filtre Askısı