Hakkımızda

Kapalı ortamda bitki yetiştirmenin bir takım envanterlere ihtiyacı vardır. Bu envanterlerin en başında kuşkusuz bitki yetiştirme lambaları / ledleri ve iklimlendirme ekipmanları gelir. Zira yüksek gramajlı, sağlıklı ve kaliteli ürün mahsulü ancak doğru ve etkili aydınlatma sistemleri ve iklimlendirme kurulumu ile mümkündür. Aydınlatmalar güneşi taklit ederler. İklimlendirmeler ise doğru sıcaklık ve nem değerlerini dengelemenize yardımcı olurlar. Botanik Led, özellikle kapalı alan yetiştiriciliği genel olarak tüm tarımsal alanlara yönelik ekipman desteği sunar. Kendini kanıtlamış, müşteri memnuniyeti üst düzey olan en iyi markalar ile güven ve kalite esasına göre işbirliği yapar. Mars Hydro, kapalı alan bitki yetiştiriciliğinde öncü ve cesur bir markadır. Botanik Led, Mars Hydro markasının Türkiye Resmi Distribütörüdür. Markanın tüm ürünlerinin Türkiye tanıtım ve satış sorumlusudur. Evde tarımsal faaliyetler, insanların pozitif zaman geçirmesine olanak tanır. Botanik led, bu pozitif zamanın koşullarını en iyiler ile yaratır. Müşteri Memnuniyeti, kuruluşumuzun yapı taşını teşkil etmektedir. Botanik Led daima müşteri memnuniyeti ile var olabilir…

Kalite Standartları

Dünya'nın yetkili kurum ve labaratvarlarınca, kalite belgeleri ile üretimi tastiklenmiş ve satışı onay almıştır. CE, DLC, ETL etiketlerine sahiptir.

Öncü ve Güçlü Teknoloji

Mars Hydro bitki yetiştirme teknolojilerinde; dünyanın öncü, lider markasıdır. Samsung, Osram, BridgeLux gibi güçlü çip üreticileri ile işbirliği yapar. En etkili teknolojik alt yapıları kullanan bir mühendislik projesidir.

Ekonomik Çözüm Yüksek Hasat

Kapalı ortam bitki yetiştiriciliğinin en önemli maliyet kalemlerinden bir tanesi enerjidir. Ekipmanlarınızın güç tüketimi ve karşılığındaki potansiyel kazanımlarınız önemlidir. Mars Hydro ekonomik çalışır, karşılığında oldukça yüksek hasat değerleri vaat eder.

Müşteri MemnuniyetiÖdüllü satış sonrası destek ile en güçlü çözüm ortağınızdır.

Botanik Led, alanında oldukça bilgili ve tecrübeli danışmanlara sahiptir. Ürünlerle alakalı sorularınız için iletişim kurabilirsiniz.

Sektörün En İyisiyiz

Mars Hydro 2007 yılından bugüne; bilgi, kalite, tecrübe ve disiplin ile sektörün en çok tercih edileni.