Mars Hydro FC6500 EVO Tam Bitki Yetiştirme Seti

70.000 ₺ + KDV


FC6500 EVO Set; Birbiri ile uyumlu, optimum çalışan Mars Hydro bitki yetiştirme ekipmanlarından oluşmaktadır. Kapalı ortamda sağlıklı,etkili,hızlı bitki yetiştirme sanatının temelini doğru biçimlendirilmiş ekipmanlar belirler.  

FC6500 EVO Led : Sete adını veren FC6500 EVO Led, Samsung lm301 h çip versiyonuna sahip.3,14 par etkinliği ile en üst düzey verim ve ürün kalitesine yönelik tasarlanmıştır.
730watt gücündedir. 1000 watt bir hps lambaya eş değer güçtedir, ancak çok daha ekonomik çalışır. Tam spktrumdur. Bitkilerin tüm dönemlerini destekler. 112x113cm. boyutundadır.
Smart özelliği sayesinde telefon uygulaması indirmek suretiyle lede uzaktan wifi/bluetooth bağlantıları ile komut verebilir, ışık ayarlarını ve bitki döngülerini programlayabilirsiniz.


Kabin : Setin bir diğer önemli üyesi bitki yetiştirme kabinidir. 150x150x200cm. ebatındaki Mars Hydro marka kabin, 1680 Denye kumaş kalitesine sahiptir. İç yüzeyi son derece usta işi yansıtıcı ile kaplıdır. %98 oranına kadar ışığın yansımasına yardımcı olur. 
Dış yüzeyi %100 ışık geçirmez Canvas kumaş kalitesi ile kaplıdır. Kabin ön cephesinde gözetleme penceresi mevcuttur. 70kg. taşıma kapasitesine sahiptir. 
Mars Hydro kabinleri dünya standartlarındadır.

Karbon Filtre Seti : Mars Hydro 6inç Dijital Akıllı Karbon Filtre Seti, ortamınızdaki ısı ve nem kontrolünü programlamanıza yardımcı olur. Hassas ısı ve nem sensörü ile iklimsel değerlerinizi dijital göstergeden takip edebilirsiniz. Saatte 683 m3’e kadar hava akışı sağlar ve bu performansına karşın kabul görücü sessizlikte çalışır (32 db) Karbon filtrelerin genel anlamda görevi; ortamdaki kötü kokuları, bayat havayı, partikülleri aktif kömür süzgecinden geçirip, fan aracılığı ile yetiştirme ortamınızın dışına atmaktır. Mars Hydro karbon filtreleri, Avustralya aktif kömür yataklarından elde edilen  kömürlerden imal edilmiştir. Uzun ömürlüdür. Karbon filtrenin emici delikleri, %53 oranda havanın sirküle edilmesini arttırır.

6inç Fan: Kapalı alanda bitkiler temiz, taze havaya ihtiyaç duyarlar. Saatte 683m3 hava transferine yardımcı olur. Ortamınıza temiz hava transferi için; Mars Hydro 6inç Manuel Kademe Ayar Kumandalı Fan setin bir diğer üyesi. 

Hava Kanalı:Hava kanallarının yapısı çift katmanlı alüminyum ve pvc’dir. 10 metre uzunluğundadır.

Zamanlayıcı: Zamanlayıcılar, bağlı bulunduğu ekipmanın çalışma saatlerini programlamaya yarar.

Saksı: Mars Hydro19lt. hacmindeki bez saksılar, toprağın her bölgeden hava almasına olanak sağlar. Drenajı güçlendirir. Daha sağlıklı ve süratli bir gelişim içindir.

Toprak: BioBizz toprak, sektörün dünyaca ünlü kült markasıdır. Setimizde kendisine yer verdik.

Set İçeriği : 
1x Mars Hydro FC6500 EVO Led
1x Mars Hydro 150x150x200cm. Kabin 
1x Mars Hydro 6inç. Dijital Karbon Filtre Seti
1x Mars Hydro 6inç Manuel Fan (Temiz Hava İçin)
2x BioBizz Light Mix 50lt. ÜCRETSİZ
4x Mars Hydro Kumaş Saksı ÜCRETSİZ
1x Cata Zamanlayıcı  ÜCRETSİZ