Mars Hydro SP3000 Tam Bitki Yetiştirme Seti

38.000 ₺ + KDV


SP3000 Set; Birbiri ile uyumlu, optimum çalışan Mars Hydro bitki yetiştirme ekipmanlarından oluşmaktadır. Kapalı ortamda sağlıklı,etkili,hızlı bitki yetiştirme sanatının temelini doğru biçimlendirilmiş ekipmanlar belirler.  

SP3000 Led : Sete adını veren SP3000 Led 300 watt gücündedir.  450 watt bir hps lambaya eş değer güçtedir, ancak çok daha ekonomik çalışır. Tam spektrumdur. Bitkilerin tüm dönemlerini destekler. 108x10cm. boyutunda; 2.8 Par etkinliğine sahiptir. BridgeLux çip teknolojisi ile tasarlanmıştır.

Kabin : Setin bir diğer önemli üyesi bitki yetiştirme kabinidir. 60x120x180cm. ebatındaki Mars Hydro marka kabin, 1680 Denye kumaş kalitesine sahiptir. İç yüzeyi son derece usta işi yansıtıcı ile kaplıdır. %98 oranına kadar ışığın yansımasına yardımcı olur. 
Dış yüzeyi %100 ışık geçirmez Canvas kumaş kalitesi ile kaplıdır. Kabin ön cephesinde gözetleme penceresi mevcuttur. 50kg. taşıma kapasitesine sahiptir. 
Mars Hydro kabinleri dünya standartlarındadır.

Karbon Filtre Seti : Mars Hydro 4inç Dijital Akıllı Karbon Filtre Seti, ortamınızdaki ısı ve nem kontrolünü programlamanıza yardımcı olur. Hassas ısı ve nem sensörü ile iklimsel değerlerinizi dijital göstergeden takip edebilirsiniz. Saatte 348m3’e kadar hava akışı sağlar ve bu performansına karşın kabul görücü sessizlikte çalışır (28 db) Karbon filtrelerin genel anlamda görevi; ortamdaki kötü kokuları, bayat havayı, partikülleri aktif kömür süzgecinden geçirip, fan aracılığı ile yetiştirme ortamınızın dışına atmaktır. Mars Hydro karbon filtreleri, Avustralya aktif kömür yataklarından elde edilen  kömürlerden imal edilmiştir. Uzun ömürlüdür. Karbon filtrenin emici delikleri, %53 oranda havanın sirküle edilmesini arttırır.

Hava Kanalı:Hava kanallarının yapısı çift katmanlı alüminyum ve pvc’dir. 10 metre uzunluğundadır.

Zamanlayıcı: Zamanlayıcılar, bağlı bulunduğu ekipmanın çalışma saatlerini programlamaya yarar.

Saksı: Mars Hydro19lt. hacmindeki bez saksılar, toprağın her bölgeden hava almasına olanak sağlar. Drenajı güçlendirir. Daha sağlıklı ve süratli bir gelişim içindir.

Toprak: BioBizz toprak, sektörün dünyaca ünlü kült markasıdır. Setimizde kendisine yer verdik.

SP3000 Set İçeriği : 
1x Mars Hydro SP3000 Led
1x Mars Hydro 60x120x180cm. Kabin 
1x Mars Hydro 4inç. Dijital Karbon Filtre Seti
1x BioBizz Light Mix 50lt. ÜCRETSİZ
2x Mars Hydro Bez Saksı ÜCRETSİZ
1x Cata Zamanlayıcı  ÜCRETSİZ