BioBizz Coco Mix Toprak 50 Litre

BioBizz Coco Mix toprak; tarımda dünya’da söz hakkı ülkelerden Hollanda’da üretilen, organik sertifikalı bir toprak çeşitidir.

BioBizz markasının ürettiği Coco Mix, eşsiz kalitedeki hindistan cevizli torftur. Temel besleyicisi hindistan cevizi olan Coco Mix versiyonu, organik mineralleride bünyesinde barındırır. Tüm organik bileşenlerin mükemmel uyumu ile bitkilerinizin gelişim ve hasat süreçlerini kusursuz destekler. Gübresiz versiyon olan Coco Mix, içeriğinde; bitkinizin çimlenme aşamasını destekleyecek (10gün) miktarda gübre vardır Bitkilerinize özel geliştirilmiş tüm gübre çeşitleri ile uyumlu çalışır. Oldukça güçlü drenaj özelliği vardır. Hasat potansiyeli diğer torf karışımlarına göre daha yüksektir.

680 ₺

HERŞEY DAHİL (KDV + KARGO)  

BioBizz Coco Mix Toprak 50 Lt.

Kullanımı:

  • Torfunuzu saksılara üzerine pres/baskı yapmadan dolurunuz 
  • Topraksız tarım sistemlerine en güçlü alternatif olarak, topraksız tarım sistemlerinde de kullanıma uygundur.  gördüğünüz gübre ve miktarını belirleyip, gübreli sulamaya geçebilirsiniz.
  • Tüm besin çeşitleri ile uyumlu çalışır .Biobizz Coco Mix, güçlü drenajı sayesinde verdiğiniz besinleri hızlıca tüketir. Bitkilerinizin süratle gelişimine odaklanır. 

Gönderim Şekli :
Sıvı geçirmez özel ambalaja sahiptir. Bizler ek olarak, yine sıvı ve dış etmenlere karşı koruyucu farklı bir ambalaj daha kullanıyoruz.
Ürünü güvenle teslim alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Telefon
+90 546 628 1983

E-Posta
info@botanikled.com

Adres
Kestel, Bursa, Türkiye